Üyelik HakkındaNeden üyelik oluşturmalıyım?

La Livva online sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var. - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder. - La Livva online sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. - Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. - Sipariş geçmişinize bakabilirsiniz. - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.


La Livva online sanal mağaza üyeliği ücretli mi?

Sitemize hiçbir üyelik ücreti ödemeden üye olabilirsiniz.


Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için [email protected] adresinden yada 0322 232 81 68 - 0530 770 95 63 numaralı müşteri hizmetlerimizden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi bildirerek üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz..


Şifremi unuttum/bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım?

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. La Livva tarafından e-posta hesabınıza gönderilen ilgili e-posta'daki adımları izleyerek yeni şifrenizi yaratabilirsiniz


Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra Anasayfada sağ üstte "Hesabım" sekmesine tıklayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olması size ulaşabilmemiz için önemlidir.

Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Tıklayın