HakkımızdaTürkiye İç Giyim sektörünün köklü firmalarından biri olan Armada Tekstil 2000 yılından bu yana bay, bayan, çocuk iç giyimi üretimi yapmaktadır. Firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek üretimdeki kalitesini hergün yükseltip markalaşma yolundaki atılımlarını başarıyla sürdürmektedir. Tasarım ve model ekibimizin geliştirdiği özgün konsept ve ürün gruplarıyla, iç pazarlarda, iç giyim sektöründe saygın markalar arasında yer almaktadır.

Armada Tekstil; bilinçli tüketici profiline hitap eden bir marka olmaya herzaman aday olacaktır. Şıklık kadar kaliteyi, kalite kadar ekonomik olmayı prensip kabul etmekteyiz. Bu nedenle her ürününün, tüketici tercihinin kalıcılaşmasında aktif rol üstlendiğini bilinci ile üretim yakmaktayız. Üretirken birinci önceliğimiz insan sağlığı. Bu prensipten hareketle üretirken imalatı oluşturan her basamağı özenle takip ederiz.

Bunun yanında iç giyim'de yüzlerce ürün içeren ve hizmet veren La Livva E-Ticaret sektörünede 2019 yılnda şirketimiz girmiştir. Gücünü imalat ve tedarikçileri ile üretimden alan La Livva markamız %100 yerli sermayeli bir şirkettir La Livva online alışveriş sitesi

-Kalite

-Hijyen

-Uygun Fiyat

-Geniş Ürün Yelpazesi

İle tüketicilerimizi online alışveriş'te buluşturmaya birinci hedef yapmıştır. Üretim ağından parekente zincirine kadar her süreçte dünya sağlık ve dünya çalışma örgütünü temel aldığı prensiplere bağlıdır. LaLivva.com'da uygun fyat ve kalite,moda,geniş ürün yelpazesi ile siz değerli tüketicilerimize online satış mağazım'dan ve perakente satış mağazalar zincirimizden hizmetimizi iyi şekilde sunmaya devam edeceğiz.

 

Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Tıklayın